Autoalarm servis Jiří Cvrček
TECHNICKÁ PODPORA
 
 
608 246 300
AUTOALARM SERVIS Jiří Cvrček
Na Kotli 724, 500 09  Hradec Králové
 
Sídlo firmy
 
 
 Pracovní doba:   
  PO  8h - 17h           
  ÚT  8h - 17h           
  ST  8h - 17h          
  ČT  8h - 17h           
  PÁ  8h - 17h           
So,Ne -  po tel. domluvě       
 
email:                                
 
mobil:  
   +420 608 246 300 
 
 

UBYTOVÁNÍ S BAZÉNEM V ORLICKÝCH HORÁCH

TITL
Aktuality
VÁNOČNÍ OTEVÍRACÍ DOBA
Vážení zákazníci, ve dnech 23.12.22 - 1.1.23 budeme mít zavřeno. Přejeme vám klidné prožití svátečních dní a těšíme se na další spolupráci v roce 2023.
HLAVNÍ STRANA > Produkty > AUTOALARMY > GSM autoalarmy ATHOS

GSM autoalarmy ATHOS

 

GSM  KOMUNIKÁTOR  ATHOS

GSM autoalarm kombinuje zabezpečení automobilu, imobilizér a GSM komunikaci s vozidlem.
Sada autoalarmu s GSM modulem integrované do jedné řídícíí jednotky, ovládání vlastním DO nebo originálním ovladčem.
 
CA-1803BT%20ATH.jpg
 
 
Auto alarm reaguje na otevření dveří, zapnutí klíčku zapalování, otevření kufru nebo kapoty a na zapnutí spotřebiče ve vozidle (pokles napětí). K alarmu je možné přiřadit také drátové detektory, které mohou střežit prostor vozu nebo kontrolovat náklon - ochrana vozu proti odtažení či odcizení kol.
 
Při poplachu je aktivována SIRÉNA, SMĚROVÁ SVĚTLAIMOBILIZAČNÍ OBVOD, jsou odeslány SMS zprávy o narušení a dojde k zavolání na přednastavená telefonní čísla. Texty SMS obsahují podrobnou informaci o zdroji a typu narušení, datum a čas. ( AUDI HLASI: POPLACH, narušení prostoru,  cas: 02:27:50, 10.01.2004)
  
Autoalarm je možno doplnit o handsfree HF-03, která umožňuje komunikaci s posádkou vozu. V době poplachu je možné poslouchat, co se ve vozidle děje. Na dotaz odešle SMS o momentálním stavu vozidla - uzamčení, stavu klíčku a podobně. 
 
CA-1802 Athos kontroluje stav palubního akumulátoru a hlásí jeho vybití. Má vlastní záložní zdroj Li-ion BB-02, který v případě výpadku hlavního napájení nebo poklesu pod kritickou hodnotu začne zálohovat funkce GSM alarmu (kromě houkání sirény). 
 
Auto-alarm má velké množství volitelných funkcí, které je možno nastavovat pomocí programovacích SMS nebo i přístupem přes chráněnou webovou stránku GSMlink s heslovaným přístupem.