CEBIA

  Základní myšlenka  preventivní ochrany vozidla před krádeží pomocí značení oken automobilů je velmi jednoduchá, a v této jednoduchosti je její síla. Principem je faktické znehodnocení vozidla pro zloděje. Každý, kdo musel z jakékoli příčiny přesklít celý automobil ví, že to přišlo řádově na dvacet a více tisíc korun. O tyto peníze zloděj nutně přichází, pokud odcizí vozidlo s označenými okny. 
 
Značení pískováním (SBZ, EUROVIN)
- provádíme pískováním pomocí korundového písku a pískovací pistole. Výhodou je větší hloubka značení, tedy vyšší bezpečnostní třída. Profesionálním provedením značení - pískováním, je dosaženo dostatečné hloubky ochranných znaků ve sklech, která je nezbytně nutná pro zajištění jejich neodstranitelnosti.
 
Značení pískováním (SBZ OCIS)
- provádíme technologií pískováním, používáme pro označení vozidla speciální kód Cebia, který byl vyvinut v roce 1991 ve spolupráci s Policií ČR, kód obsahuje 7 alfanumerických znaků 

Registrace
- nedílnou součástí značení oken SBZ OCIS a EUROVIN OCIS  je registrace vozidla v mezinárodním informačním Systému OCIS, který slouží mimo jiné policii a privátním organizacím pro identifikaci označených vozidel nejen v ČR, ale zvláště pak v zahraničí.
 
   
piskovani-02.jpg
piskovani-01.jpg
MÁTE DOTAZ ? NAPIŠTE NÁM
 
 <a href="https://plus.google.com/101103953911517429661" rel="publisher">Google+</a>