ZAMYKÁNÍ ŘAZENÍ

 

CONSTRUCT

 - Mechanickým zabezpečením vozidel proti krádeži. Je možné uzamknout většinu osobních a užitkových automobilů. Výroba tohoto bezpečnostního systému, známého také jako zámek řadící páky, probíhá kompletně v České republice, a to již od roku 1991. Princip zabezpečení vozidla mechanickým zabezpečením CONSTRUCT spočívá v zablokování pohyblivých částí mechanismu řazení, tedy v uzamčení řadící páky za pomocí masivního zabezpečovacího systému.
 - U mechanických převodovek blokuje zařazený zpětný převodový stupeň, u automatických převodovekpolohu parkování. Mechanické zabezpečení CONSTRUCT je vybaveno patentovanou zámkovou technologií, která využívá originální technické řešení. Zámek je odolný proti odvrtání, rozlomení i vyhmatání planžetou. Použitý materiál se nestává křehkým ani po podchlazení tekutým dusíkem. Zabezpečení CONSTRUCT odolává tepelným, chemickým a klimatickým vlivům a jeho účinnostnnení závislá na stavu autobaterie ani na jiných funkcích vozidla.Ztížený přístup značně komplikuje případné pokusy o jeho překonání. Konstrukční řešení vylučuje náhodné uzamknutí systému. Po instalaci do vozidla nelze systém rozebrat.
 
 - Na CONSTRUCT je výrobcem poskytnuta záruka po dobu 5 let.Tato garance je podmíněna autorizovanou instalací a pravidelnými každoročními kontrolami u montážní organizace nebo u výrobce, které musí být potvrzeny v Záruční a servisní knížce CONSTRUCT.
 
 - Pojišťovací ústavy a leasingové společnosti mnohdy vyžadují zabezpečení pojištěného vozu tímto účinným zabezpečovacím zařízením jako podmínku pro uzavření smlouvy a poskytují tak slevy na pojistném až 20%.  
 
Doporučené ceny na mechanické zabezpečení CONSTRUCT:
- pro vozy kategorie mini, malé: 7.400,- Kč
- pro vozy kategorie nižší střední, střední: 7.750,- Kč
- pro vozy kategorie vyšší střední, terénní, velkoprostorové: 8.100,- Kč
- pro vozy kategorie luxusní, sportovní + zakázková montáž: 9.100,- Kč
 
Uvedené ceny jsou vč. montáže i DPH.  
construct.jpg
costruct I.jpg
costruct IV.jpg
MÁTE DOTAZ ? NAPIŠTE NÁM
 
 <a href="https://plus.google.com/101103953911517429661" rel="publisher">Google+</a>