Autoalarm servis Jiří Cvrček
TECHNICKÁ PODPORA
 
 
608 246 300
AUTOALARM SERVIS Jiří Cvrček
Na Kotli 724, 500 09  Hradec Králové
 
Sídlo firmy
 
 
 Pracovní doba:   
  PO  8h - 17h           
  ÚT  8h - 17h           
  ST  8h - 17h          
  ČT  8h - 17h           
  PÁ  8h - 17h           
So,Ne -  po tel. domluvě       
 
email:                                
 
mobil:  
   +420 608 246 300 
 
 

UBYTOVÁNÍ S BAZÉNEM V ORLICKÝCH HORÁCH

TITL
Aktuality
VÁNOČNÍ OTEVÍRACÍ DOBA
Vážení zákazníci, ve dnech 23.12.22 - 1.1.23 budeme mít zavřeno. Přejeme vám klidné prožití svátečních dní a těšíme se na další spolupráci v roce 2023.
HLAVNÍ STRANA > Produkty > SKRYTÉ VYPÍNAČE

SKRYTÉ VYPÍNAČE

 

Základní informace:

 
Proslulé tajné vypínače jsou jednou z nejúčinnějších variant zabezpečení vozu na trhu. Tyto imobilizéry jsou dodatečně montované zařízení, které jsou ovládané jedním nebo více spínači. Spínače jsou dobře schované kdekoliv ve voze.
 
Ideální varianta ovládání imobilizéru je kombinace skrytého vypinače s dalším spotebičem ve voze (spínač světel, nožní i ruční brzda, libovolné tlačítko na palubní desce atd..).
 
Imobilizér nejčastěji odpojuje palivové čerpadlo, Řj motoru, sv. 50 startér, palivový ventil apod. to vše na místech, kam je špatný přístup a za použití originálních omotávek svazků, aby nic nepoznali ani autorizovaní prodejci.
 
Tajné vypínače jsou zbraní proti nepoctivým obchodníkům s ojetými vozi, či lidmi ze servisů, kteří si vytvoří kopie klíčů, nebo si ponechají jednu sadu klíčů a tvrdí, že auto již tak koupily, auta poté záhadně mizí beze stopy.
 

Použití:

 
Tajné vypínače montujeme do všech typů vozidel i nákladních a karavanů. Většina vozidel již obsahuje originální zabezpečení, to ale bohužel není učínné proti profesionálním zlodějům.
 
 

Cena:

 
Ceny montáží se odlišují dle složitosti montáže, umístění spínačů a typu vozidla.
 
Pro přesnější určení ceny montáže skrytého vypínače do Vašeho vozu nás prosím kontaktujte, cenovou nabídku Vám zpracujeme do druhého dne .

(do kontaktního formuláře uveďte typ a rok výroby vozu)