Autoalarm servis Jiří Cvrček
TECHNICKÁ PODPORA
 
 
608 246 300
AUTOALARM SERVIS Jiří Cvrček
Na Kotli 724, 500 09  Hradec Králové
 
Sídlo firmy
 
 
 Pracovní doba:   
  PO  8h - 17h           
  ÚT  8h - 17h           
  ST  8h - 17h          
  ČT  8h - 17h           
  PÁ  8h - 17h           
So,Ne -  po tel. domluvě       
 
email:                                
 
mobil:  
   +420 608 246 300 
 
 

UBYTOVÁNÍ S BAZÉNEM V ORLICKÝCH HORÁCH

TITL
Aktuality
VÁNOČNÍ OTEVÍRACÍ DOBA
Vážení zákazníci, ve dnech 23.12.22 - 1.1.23 budeme mít zavřeno. Přejeme vám klidné prožití svátečních dní a těšíme se na další spolupráci v roce 2023.
HLAVNÍ STRANA > Produkty > ZAMYKÁNÍ ŘAZENÍ

ZAMYKÁNÍ ŘAZENÍ

 

CONSTRUCT

 - Mechanickým zabezpečením vozidel proti krádeži. Je možné uzamknout většinu osobních a užitkových automobilů. Výroba tohoto bezpečnostního systému, známého také jako zámek řadící páky, probíhá kompletně v České republice, a to již od roku 1991. Princip zabezpečení vozidla mechanickým zabezpečením CONSTRUCT spočívá v zablokování pohyblivých částí mechanismu řazení, tedy v uzamčení řadící páky za pomocí masivního zabezpečovacího systému.
 - U mechanických převodovek blokuje zařazený zpětný převodový stupeň, u automatických převodovekpolohu parkování. Mechanické zabezpečení CONSTRUCT je vybaveno patentovanou zámkovou technologií, která využívá originální technické řešení. Zámek je odolný proti odvrtání, rozlomení i vyhmatání planžetou. Použitý materiál se nestává křehkým ani po podchlazení tekutým dusíkem. Zabezpečení CONSTRUCT odolává tepelným, chemickým a klimatickým vlivům a jeho účinnostnnení závislá na stavu autobaterie ani na jiných funkcích vozidla.Ztížený přístup značně komplikuje případné pokusy o jeho překonání. Konstrukční řešení vylučuje náhodné uzamknutí systému. Po instalaci do vozidla nelze systém rozebrat.
 
 - Na CONSTRUCT je výrobcem poskytnuta záruka po dobu 5 let.Tato garance je podmíněna autorizovanou instalací a pravidelnými každoročními kontrolami u montážní organizace nebo u výrobce, které musí být potvrzeny v Záruční a servisní knížce CONSTRUCT.
 
 - Pojišťovací ústavy a leasingové společnosti mnohdy vyžadují zabezpečení pojištěného vozu tímto účinným zabezpečovacím zařízením jako podmínku pro uzavření smlouvy a poskytují tak slevy na pojistném až 20%.  
 
Doporučené ceny na mechanické zabezpečení CONSTRUCT:
- pro vozy kategorie mini, malé: 7.400,- Kč
- pro vozy kategorie nižší střední, střední: 7.750,- Kč
- pro vozy kategorie vyšší střední, terénní, velkoprostorové: 8.100,- Kč
- pro vozy kategorie luxusní, sportovní + zakázková montáž: 9.100,- Kč
 
Uvedené ceny jsou vč. montáže i DPH.  
construct.jpg
costruct I.jpg
costruct IV.jpg